Arama

İade ve Değişim

İADE ŞARTLARI

 

Bikinivemayo.com'da satılan tüm ürünler Üretici/İthalatçı firmaların garantisi altındadır. Bikinivemayo.com bu ürünlere ekstra bir garanti vermemektedir. Bikinivemayo.com sahte, imitasyon ürünlerin satılmasını ahlaki, etik ve yasal olmadığı için hiçbirşekilde bu ürünlerin satılmasına aracı olmamaktadır. Bikinivemayo.com satılan bütün ürünler orjinaldir.

 

İade süresi

 

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde iade edebilirsiniz.

 

İade şartları

 

İadenizin gerçekleşebilmesi için aşağıda ki maddeleri lütfen dikkatlice okuyunuz;

 

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

- Üyelerimizin değişim - iade taleplerini hesabım / siparişlerim / iade - değişim talebi oluştur formunu doldurarak oluşturmaları veya [email protected]  adresine bilgi vermeleri ya da telefonla iletişime geçerek taleplerini belirtmeleri gerekmektedir.

 -Üye olmadan verilen siparişlerde ürün değişim - iade talebi telefonla veya e-posta gönderilerek gerçekleştirilmelidir. E-posta ya da telefon onayı alınmadan ürün göndermeyiniz. Kayıt altına alınmayan paketler depomuzca kabul edilmez.

 

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir e-mail göndermeniz gerekmektedir. 

 

- Sağlık sebeplerinden ötürü paketi açılmış alt çamaşırlar (külot, string, tanga, body vb.) açık paketli çoraplar değişim ve iade alınmamaktadır. 

 

- İadelerde sadece ürün bedeli ödenir, kargo bedeli alıcıya aittir. Eğer satın aldığınız ürün bedava kargo kapsamına giriyorsa kargo bedeli ödediğiniz bedelden düşülecektir. Sadece defolu ürün değişimlerinde kargo bedeli şirketimizce karşılanır. 

 

- Ürünlerin nakliyesi sırasında oluşmuş fiziksel hasarlar var ise ürünü teslim almayarak bize bilgi veriniz. Teslim alındıktan sonra zarar gördüğü beyan edilerek, iade ve değişim talepleri işleme alınmayacaktır.

 

- Teslim tarihinden itibaren ( 7 ) günlük süre içersinde neden belirten yazınızı [email protected] adresine e-mail atarak veya müşteri temsilciliğini arayarak onay numarası almanız gerekir. Onay dışı geri gönderilen ürünler şirketimiz tarafından kabul edilmeyecektir.. 

 

- Geri ödemeler sadece ürün bedeli için yapılır. Tüm kargo ücretleri müşteriye aittir. Sadece defolu ürün değişimlerinde, firmamız kargo ücretini karşılamak ile mesuldür.

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

 

İrsaliyeli fatura kontrolü : İrsaliyeli fatura kargo kolisinin dışında, şeffaf yapışkanlı bir bant içinde mutlak surette gönderilmektedir. İrsaliyeli fatura ve/veya irsaliyenin paketin üzerinde bulunmaması durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturularak, faturanın getirilmesi istenmelidir. Tüm taleplere rağmen kargo yetkilisi tarafından teslimi yapılamayan faturalar için kargoya tutturulan tutanak bilgileri ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Aksi taktirde iade ve değişim kesinlikle uygulanmaz.

 

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Mark-ha.com ’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır. Kargo görevlisine tutanak tutturulmadan kabul edilen ve kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum olduğu öne sürülerek talep edilen iade ve değişimler kabul edilmeyecektir.

Whatsapp
Filters
Sort
display